PODZIEL SIĘ

PRZYJDŹ NA SZKOLENIE

Jak sprzątać? „Sprzątać każdy może i potrafi”. Czy na pewno potrafi? Czasy szczotki, wiadra, szmaty, wody i uniwersalnego środka chemicznego już przeminęły. Poznaj jak powinno się teraz profesjonalnie sprzątać. Jakie środki czyszczące, jakie maszyny, co powinni wiedzieć pracownicy!

CEL SZKOLENIA

Przedstawiamy skondensowaną wiedzę z zakresu profesjonalnego sprzątania, teoretyczną oraz praktyczną. Skupiamy się na najważniejszych problemach w utrzymaniu czystości. Poruszamy prawie wszystkie działy wiedzy niezbędnej w branży. Szkolenie odbywa się w formie jednodniowego kursu.

Zapraszamy osoby pragnące poznać wiedzę z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości. Zarówno tych, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą w tej branży, jak i osoby zarządzające obiektami biurowymi, przemysłowymi, handlowymi oraz szkołami, przedszkolami, DPS, itp.

W obecnych czasach wywierana jest coraz większa presja na wysoką jakość usług utrzymania czystości w budynkach i otoczeniu. Wiedza nabyta w trakcie szkolenia, pozwoli osobom odpowiedzialnym za stan czystości wprowadzić w życie obowiązujące zasady profesjonalnego sprzątania.

Zobacz więcej…..